امام علی (ع) چهار انگشتر در دست میکردند انکشتر یاقوت برای شرافت وزینتش،فیروزه برای نصرت ویاریش، حدید برای قوتش و عقیق برای حرز و دفع دشمنان و بلاها 

 

امام علی (ع) چهار انگشتر در دست میکردند انکشتر یاقوت برای شرافت وزینتش،فیروزه برای نصرت ویاریش، حدید برای قوتش و عقیق برای حرز و دفع دشمنان و بلاها 

 

۱۴۰۱ سه شنبه ۱۱ بهمن -
16:45:45
صفحه نخست » پرسش های متداول
ویژه های فیروزه شاکری


 
پرسش های متداول

در این قسمت به پاسخ سوالات پرکاربرد شما مشتریان عزیز می پردازیم:
1-      چگونه اعتماد نمائیم و با اطمینان پولمان را واریز کنیم؟
شرکت فیروزه شاکری  در حال طی مراحل ثبت نام برای دریافت نماد اعتماد تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد که این نماد نشانه هویت کسب و کارهای اینترنتی و تحت نظارت بودن این وب سایت ها می باشد.
هر سایتی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی است به طور کامل مورد تایید می باشد، که برای اطمینان از اصل بودن نشان اعتماد الکترونیکی هر سایت  می توانید به وب سایت enamad.ir مراجعه نمایید و درستی آن را بررسی نمایید.
فیروزه شاکری  به زودی نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت خواهد کرد و در همین صفحه قرار خواهد داد.
2-      چگونه از اصل بودن سنگ ها مطمئن باشم؟
 
اولا باید از جای مطمئن و حتما در قبال صدور فاکتور معتبر خرید کنید
ثانیا زمان خرید باید به پشت سنگ خریداری شده نگاه کنید
فیروزه نیشابوری اصل معمولا در قسمت پشت آن  تراش نخورده و به صورت یک سنگ معمولی است مانند تصویر زیر
 
ولی سایر انواع فیروزه و به خصوص انواع فیروزه شیمیایی، که بسیار مضر هستند چون طی فرایند های شیمیایی به رنگ آبی درآمده اند پس تمام سطوح آنها آبی رنگ است و اگر به قسمت پشت آنها نگاه کنید کاملا واضح است که سنگی غیر اصل می باشد.
 
3-      چگونه از اصل بودن جنس نقره مطمئن باشم؟
جواهرات موجود در سایت نقره اند که به طور معمول سه عیار از نقره موجود می باشد، نقره با عیار 90 ، 92.5 و 95 که بالاترین عیار نقره می باشد که عیار نقره جات بر روی خود جواهر با شماره 90 یا 92.5 یا 95 حک شده است و می توانید بر روی رکاب جواهر مشاهده نمایید،
4-      فرق انواع نقره و دلیل تفاوت قیمت شان چیست؟
نقره انواع مختلف با درجه عیار های متفاوتی دارد که به طور معمول عیار های موجود در بازار 90،92.5 و 95  می باشد  که نقره دارای عیار 90 از قیمت کمتری نسبت به نقره  دارای عیار  92.5 برخوردار است و بالانرین عیار موجود در بازار 95 میباشد.
اکثر تفاوت قیمت ها بر اساس تفاوت عیار نقره ها و کشور سازنده آنها می باشد و علاوه براین موضوع دست ساز و یا قالب ریزی بودن جواهر تاثیر زیادی بر قیمت آن جواهر دارد.
5-      چرا به روش پرداخت وجه درب منزل جواهرات را ارسال نمی کنید؟
تمامی شرکت های فروش اینترنتی نقره جات معتبر به صورت پرداخت پول درب منزل کار نمی کنند که به چند دلیل می باشد که در زیر ذکر می نمائیم:
1.        قیمت محصولات  معمولا بالا می باشد، به همین دلیل در اغلب موارد که پستچی، بسته را درب منزل می برد به دلیل اینکه مبلغ جواهر در آن زمان در منزل موجود نمی باشد، بسته برگشت می خورد.
2.        در صورتی که فرد در منزل نباشد، به دلیل اینکه باید مبلغ جواهر پرداخت شود، دیگران بسته را دریافت نمی نمایند.
3.        درصورت ایجاد مشکل و موجود نبودن مبلغ در آن زمان امکان مراجعه پیاپی پستچی نمی باشد.
و در کل برای مبالغ بالا روش پرداخت مبلغ درب منزل قابل اجرا نمی باشد و علاوه بر اینها ارسال جواهرات گرانبها و برگشت خوردن آن ها باعث وارد شدن خسارت به شرکت می شود، به همین دلیل امکان اینگونه ارسال برای شرکت های فروش اینترنتی نقره جات مقدور نمی باشد.
 
سوالات خود را از طریق بخشتماس با ما در میان بگذارید تا در اولین فرصت شما را راهنمایی نمائیم
منتظر سوالات و پیشتهادات شما هستیم.